Човнова станція

Відкриття власного яхт-клубу — це дороге задоволення, і здійснити таку задумку під силу далеко не кожному. Якщо ви мрієте побудувати бізнес, пов’язаний з плавзасобами та водою, то почати можна з малого. Наприклад, чудовою ідеєю для розвитку підприємницької діяльності може стати облаштування особистої човнової станції.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для нашої країни відмінно підходить бізнес такого роду, оскільки кілометраж водних шляхів на просторах Росії величезний. На відміну від яхт-клубу, човнова станція не вимагає наявності постійних членських внесків у великих розмірах. Проект орієнтований на простих людей, постійного комплексного обслуговування плавальних засобів не передбачається. Човнова станція — це, по суті, стоянка, на території якої можна надавати широкий спектр додаткових послуг, таких як місця для кемпінгу, прокат човнів, катамаранів, дачних будиночків, водні екскурсії, риболовлю і т. д.

Для успішного старту потрібно знайти хороший ділянку в кілька арів. Ідеальним рішенням стане придбання землі у власність. Якщо такої можливості немає, і передбачається тільки оренда, то зводити капітальні споруди на території човнової станції не доцільно. Обмежтеся мобільними будівлями, які при необхідності можна оперативно демонтувати і транспортувати в інше місце.

Ремонт човнів — одна з найбільш вигідних послуг, але необхідно буде обладнати хорошу майстерню і закупити відповідні інструменти. Наявність подібного об’єкта необов’язково, але можливість скористатися вміннями ремонтників сильно підвищить авторитет і привабливість станції в очах клієнтів.

Розмір стартового капіталу буде залежати від значності проекту, який ви збираєтеся реалізувати. Продумайте все ретельно на етапі формування бізнес-плану, визначте найбільш ефективні засоби реклами, неодмінно підключайте «сарафанне радіо». Тільки в цьому випадку можна бути впевненим, що ваші вкладення будуть примножені, і проект окупить себе максимально оперативно.

Share your thoughts