Човен-джакузі

Нещодавно на території Голландії з’явилася нова розвага — човен-джакузі під назвою HotTug. Винайшов це унікальний пристрій дизайнер Френк де Брюйон, і його дітище вже підкорило серця мільйонів людей в усьому світі.

Унікальна човен поєднує в собі відразу кілька функцій. На ній можна не просто подорожувати по воді, але й одночасно приймати гарячу ванну з гідромасажем. Особливо важливо, що човен-джакузі можна використовувати в холодну пору року. Шалено приємно поніжитися в теплому міні-басейні, що пливе по крижаній воді, насолоджуючись прекрасними краєвидами. HotTug виконана з особливих матеріалів і має оригінальну непотоплювану конструкцію. Човен здатна без зусиль перевозити до 6 чоловік одночасно.

Підігрів води в джакузі здійснюється за допомогою вбудованої дров’яної печі, яка досить оперативно створює температуру в 35-38⁰С. Якщо налити в човен відразу теплої води, то користуватися нею можна негайно піч допоможе підтримувати потрібну температуру.

Важить незвичайне судно близько 750 кг, і в нього вміщається трохи менше 2000 літрів води. Пересувається HotTug за допомогою потужного електричного двигуна. Власники подібної дизайнерської човни заробляють непогані гроші на прокаті свого майна. Можна не сумніватися, що в нашій країні подібний товар і послуги оренди будуть користуватися високим попитом.

Поділіться своєю думкою