Човен для пікніка на воді

Відпочинок на природі з шашликами люблять абсолютно всі. Але і любителів порибалити або просто покататися по поверхні водойм на якомусь плавзасобі не менше. Як же поєднати одночасно два ці розваги? Вихід знайшла компанія Hammacher Schlemmer і змогла зібрати на своїй ідеї пристойний стан.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Нещодавно на сторінках офіційного веб-сайту фірми з’явився унікальний товар — човен для барбекю (Barbeque Dining Boat). Виглядає вона як округла платформа з високими бортиками, в центрі якої встановлені сталевий гриль і столик. Розміри човна вражають: діаметр плавучої платформи становить 3,6 м, що дозволяє комфортно розмістити в ній до 10 осіб одночасно. По всьому периметру гриля-столика розставлені невеличкі сидіння, а на самому столі зроблені спеціальні виїмки під стаканчики, тарілочки і столові прилади. Посуд для їжі надійно фіксується, і навіть сильна хитавиця на хвилях не здатна зрушити її з місця.

Стільці в човні-гриль одночасно є контейнерами для зберігання: у шухлядки під сидіннями можна покласти велику кількість особистих речей, продуктів і т. д.

У корпус Barbeque Dining Boat вбудований невеликий электромоторчик, що дозволяє плисти з максимальною швидкістю в 4,5 км/ч. Чотири компактних акумулятора дозволяють човні справно працювати до 8 годин без підзарядки. Звичайно, плавати на ній складно: енергія потрібна, здебільшого, саме для роботи гриля. Але і просто дрейфувати по річці або озері дуже приємно.

Вартість човна-гриля чимала — 50 000 доларів. Але це не зупиняє любителів пікніків, які хочуть відпочити не тільки спокійно, але і оригінально.

Share your thoughts