Чоловічий салон краси

За статистикою, більше половини чоловіків всього світу трепетно стежать за своїм зовнішнім виглядом. За визнанням багатьох представників сильної статі, вони були б готові регулярно відвідувати салони краси, робити манікюр і випробувати на собі всілякі уходовые процедури, аж до пластичних операцій. Але, на жаль, внутрішнє сором і усталені в суспільстві стереотипи заважають їм це робити.

Бізнесмени-початківці з вродженою підприємницькою жилкою після отримання цієї інформації одразу ж зметикують, що до чого і як на цьому заробити. Так, левова частка салонів краси розрахована саме на жінок, і чоловік, що прийшов в такий заклад, почуває себе вкрай ніяково. Але є чудова ідея: чому б не відкрити салон краси, призначений виключно для мужньої половини людства?

Практика показує, що чоловіки з великим задоволенням готові ходити в солярій, стежити за красою рук і ніг, станом шкіри і т. д. Але їм складно перебороти свої страхи і піти в місце, де апріорі 90% відвідувачів — це жінки.

Спробуйте запропонувати чоловікам можливість відчувати себе «на висоті» і при цьому не відчувати пекельні муки і незручність. Буквально відразу ж стане зрозуміло, що ваша цільова аудиторія готова платити набагато більше загальноприйнятої вартості на стандартні послуги аби тільки відчувати себе спокійно і комфортно.

Розповісти про вашу пропозицію допоможе якісний сайт в Інтернеті. І приділіть пильну увагу підбору персоналу: кавалери бувають не менш вибагливі, ніж дами.

Поділіться своєю думкою