Чоловічий міні-гаманець: Інноваційні ідеї, іноземні бізнес-ідеї

Більшість чоловіків, виходячи з дому, намагаються, щоб їх руки були вільні. Навіть кишені у них повинні бути максимально порожні — тільки телефон, ключі та гроші. І щоб останні бажано займали якомога менше місця. Тому стандартні гаманці представники сильної статі не особливо шанують.

Громіздкі гаманці незручні, сильно відкопилюють кишені і викликають дискомфорт. Все частіше можна спостерігати ситуації, коли чоловік просто запихає гроші в кишеню, жмакаючи і мнучи купюри, але не користується гаманцем. На їх думку, це більш стильно, по-чоловічому.

Але є й такі представники сильної статі, хто звик акуратно складати дрібниця в одну купу, а не розсовувати її по кишенях. Саме для таких чоловіків дизайнер з Брукліна Джек Саттер придумав міні-гаманець, який назвав TGT. Джек злегка «підкоригував» ідею свого друга, що використовує в якості гаманця еластичну стрічку-гумку, якій перев’язують пучки брокколі.

Гаманець TGT — це не тільки зручно, практично і «компактно», але ще дуже стильно і оригінально. Кожен примірник виготовляється дизайнерами вручну, тому кожен з них унікальний. Вартість такої «дрібниці» символічна — всього 46 доларів, але вона куди більш приваблива, ніж громіздкий дорогий гаманець.

Поділіться своєю думкою