Чоловічі «кавові» шкарпетки

Однією з найбільших проблем в житті сучасних чоловіків є, як не дивно, звичайні шкарпетки. З плином дня стопи ніг незмінно потіють, і далеко не у кожного є можливість міняти шкарпетки кілька разів в добу. В результаті неприємного запаху і збентеження не уникнути. Але і тут на допомогу представникам сильної половини людства приходять високі технології. Сьогодні у продажу вже з’явилися унікальні «кавові» шкарпетки, здатні вирішити делікатну проблему.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Компанія Ministry of Supply почала виробляти шкарпетки під назвою ATLAS зовсім недавно, але цей товар вже користується величезною популярністю в Європі. Вони не просто вбирають продукти потовиділення, але і знищують неприємні запахи, що з’являються в результаті природного процесу терморегуляції в організмі.

Вся справа в тому, що до складу шкарпеток ATLAS дійсно входить натуральна кава. Виробник спочатку готує особливу кавову суміш. З подрібнених обсмажених зерен кави отримують екстракт для просочення шкарпеткової тканини. На одну пару виробів йде близько 10 зерняток. Витрата досить економічний, тому і вартість шкарпеток задоволена доступна — близько 30 доларів за 2 пари.

Така інноваційна ідея може стати вкрай успішною і на території Росії. Якщо ви хочете полегшити життя вітчизняним чоловікам, а заодно і пристойно заробити, то цей проект — прекрасний варіант для розвитку власного бізнесу.

Share your thoughts