Чоловіча кімната відпочинку у ТЦ

Багатьом жінкам знайома ситуація, коли практично неможливо нормально розслабитися і насолодитися шопінгом в торговому центрі з-за постійно ниючого поруч чоловіка. У Китаї придумали цікаву і одночасно прагматичне рішення цієї проблеми. Представниця прекрасної статі, яка взяла з собою в похід по магазинах коханого чоловіка, але дуже швидко про це пошкодувала, має можливість відправити його в спеціальну чоловічу кімнату відпочинку.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Проект вже користується шаленою популярністю. І не дивно, адже така кімната дозволяє «вбити двох зайців» одночасно: дати жінці спокійно бродити по відділам ТЦ і скуповувати все, що їй заманеться, а чоловікові відпочити так, як він це любить робити вдома.

Зона для відпочиваючих під назвою Husband nursery обладнаний комфортними м’якими меблями, кріслами для масажу, великим телевізором. Відвідувачам, які люблять читати, пропонується широкий вибір газет, журналів, книг. У деяких приміщеннях навіть встановлюють приставки та ігрові автомати. Загалом, китайці роблять все, щоб комфортно було і слабкій і сильній статі.

Цікавий факт: подібна ідея виникла із-за несподіваного і трагічного прецеденту, що стався в одному з ТЦ Shanghai кілька років тому. Тоді молодий чоловік, не витримавши багатогодинного походу по торговим точкам з власної дівчиною, просто покінчив життя самогубством, зістрибнувши з балкона багатоповерхівки. У Росії, на щастя, такі випадки поки невідомі, але в житті, як водиться, буває всяке. Тому варто заздалегідь почати піклуватися про емоційний стан представників сильної половини людства, а заодно і побудувати прибутковий бізнес.

Share your thoughts