Чохол для смартфонів з вбудованою виделкою для зарядки

Кожен з нас хоча б раз у житті бував у ситуації, коли акумулятор смартфона розрядилася, а зарядного пристрою під рукою немає. Але з появою нової моделі телефонних чохлів про цю проблему можна забути. Тепер власник смартфона, надівши на нього чохол, автоматично бере з собою зарядку.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Справа в тому, що в конструкції захисної сумочки під назвою Pocket Plug передбачена вбудована вилка. По суті, смартфон в чохлі можна вставляти в розетку. Головне — знайти останню, і акумулятор вашого гаджета знову оживе!

Зубці, виконують роль вилки, складні, тобто їх можна висунути в потрібний момент і скласти назад, якщо потреба в них відпала.

Pocket Plug виконаний з ударостійкого полікарбонату, на дотик чохол м’який і приємний. Колірна гамма поки небагата — аксесуар випускається тільки в чорному кольорі. У комплекті поставляється адаптер для навушників. Загалом, передбачено практично все! Немає жодних сумнівів у тому, що російські споживачі по достоїнству оцінять багатофункціональну новинку. Потрібно лише встигнути зайняти лідируюче місце на ринку!

Share your thoughts