Чохол для смартфона і кавоварка: два в одному

Багатофункціональні гаджети користуються стабільно високим попитом. Чим незвичніше і корисніше прилад, тим більше можна на ньому заробити. Наприклад, прекрасний бізнес можна побудувати на оригінальних чохлах для смартфонів, які в разі необхідності трансформуються в портативну кавоварку.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Чохол для смартфона під назвою Mokase — дітище креативних італійських технарів. Цей прилад не тільки служить прекрасним захистом для вашого девайса, але і вміє готувати еспресо. Для приготування напою досить покласти в кейс особливу капсулу Makaromi. Активується прилад через пов’язане з ним мобільний додаток. Нагрівання води відбувається швидко — протягом кількох секунд. Не мине й хвилини, а власник чохла вже буде насолоджуватися ароматним свіжозвареною кавовим напоєм. Для зручності користувачів в комплект до Mokase поставляється фірмова розкладна чашка.

Виробники запевняють, що їх прилад абсолютно водонепроникний, тому за безпеку і збереження функціональності телефону, вміщеного всередину кейса, можна не турбуватися. Сьогодні чохли випускаються для різних моделей айфонів і смартфонів. На вітчизняному ринку дана продукція тільки набирає популярність, тому саме час активізуватися бізнесменам, щоб встигнути зайняти порожню нішу, забезпечивши себе стабільно високим доходом!

Share your thoughts