Чохли для телефонів ручної роботи: бізнес-ідея для жінок, з мінімальними вкладеннями, для початківців, в домашніх умовах

Сьогодні різних гаджетів чи не більше, ніж людей, які їх використовують. Одна людина може щодня носити з собою смартфон, планшет і фотоапарат. І чим дорожче вся ця техніка, тим більше хочеться захистити її від можливих пошкоджень. Тут на допомогу приходять всілякі чохли, на виготовленні яких можна побудувати бізнес.

Варто відразу обмовитися, що конкурентів у цій справі у вас знову-таки буде чимало. Чохол для більшості видів техніки можна купити в будь-якому супермаркеті електроніки, в кіоску або замовити в Китаї. Тому тут варто зробити ставку на оригінальність виробів, можливо — на їх виготовлення за індивідуальним замовленням.

Не забудьте також про якість матеріалу. Наприклад, чохли можна робити з натурального фетру, який дозволить не лише створити миле і незвичайне виріб, але і буде розтягуватися так, щоб досить щільно облягати гаджет. Тобто телефон або планшет не зможе випадково вислизнути з свого «будиночка».

Перевага такого виду хенд-мейду полягає в тому, що робити чохли з фетру — заняття не найскладніше. Хоча і воно вимагає певної майстерності, а також наявності смаку, креативності та акуратності. І тим не менш, складних викрійок і дорогого устаткування бізнес не потребує, так і відточувати майстерність довгі роки не доведеться.

Щоб почати виробництво, вам потрібно в сутності тільки три речі: фетр, нитки та голки. Вартість всіх цих матеріалів може змінюватись, але в будь-якому випадку залишається більше, ніж доступною.

Собівартість одного чохла також мінімальна: близько 12 рублів для мобільного телефону і 24 — для планшета. А ось роздрібну ціну ви для них можете призначити набагато вище.

При ціноутворенні краще відштовхуватися від середньої ціни, яку пропонують інші. Мінімальна ставка становить близько 300 рублів, але більшість наявних у продажу виробів коштують не дешевше 1000 рублів. На перших порах призначати занадто високу ціну не варто, для початку заробити собі репутацію.

Щоб заробити на такому занятті більше, з часом потрібно розширити асортимент. Коли навчитеся шити ідеальні чохли для гаджетів, беріться за виробництво гаманців, сумок і просто милих дрібничок. Таким чином, ви зможете розширити аудиторію своїх покупців.

Головна стаття витрат при старті такого бізнесу — реклама. Ставку варто зробити на інтернет-просування, але можна буде підключити і офлайн-канали, хоча вони зажадають вже великих інвестицій.

На перших порах варто також знайти собі партнерів, наприклад, продавати не через свою групу в соціальних мережах, а через спеціальні інтернет-майданчики. Вироби також можна виставляти на виставках-продажах, які проходять у вашому місті. Ще один можливий шлях — продавати свої товари в офлайн-магазини виробів ручної роботи.

Поділіться своєю думкою