Чохли для сигаретних пачок

Дизайн сучасних сигаретних пачок, м’яко кажучи, не викликає у курців позитивних емоцій. А, точніше, він викликає огиду. Мабуть, цього і домагався вітчизняний Моз, коли вводив закон про друк на сигаретах всяких страшних малюнків і написів. Але за фактом вдалося домогтися тільки того, що саме зображення викликають негатив, а не сам курильний товар. Як показує практика, такі законодавчі заходи не дали особливих результатів — курців у нашій країні менше не стає. Натомість з’являються нові види бізнесу, пов’язані з курінням. Наприклад, істотний дохід підприємцям-початківцям приносить виготовлення спеціальних чохлів та футлярів для сигарет, допомагають сховати безсторонній дизайн пачок.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Такі проекти тільки набирають популярність, тому жорсткої конкуренції не відчувається. А ось попит на продукцію такого типу постійно зростає. Красиві футляри та чохли можна виготовляти з найрізноманітніших матеріалів — від картону до дерева і металу. Креативний підхід допоможе бізнесменові без праці знайти свого покупця.

Потрібно відзначити, що готових технологій виробництва поки ще не існує. Але це швидше привід для радості — ви маєте унікальну можливість створити власний бренд, і ділитися особливостями виробничого процесу вже з іншими охочими за певні дивіденди.

Просунути такий ексклюзивний і незвичайний продукт в маси допоможе, в першу чергу, Інтернет. Створіть власний сайт, групи в соціальних мережах, інтернет-магазин, включайте фантазію, фотографуйте готові вироби і виставляйте на суд громадськості. Можна не сумніватися, що товар буде затребуваний, і прибуток не змусить себе чекати.

Share your thoughts