Чоботи з лінійкою

Вираз «міряти калюжі» знайоме кожному з дитячих років, як і приємне відчуття, яке відчуваєш, наступаючи в утворилося болото після дощу в непромокальних чобітках з гуми. Італійські взуттєві дизайнери вирішили матеріалізувати цю фразу, і випустили цілу колекцію різнобарвною гумового взуття, оснастивши кожну пару незвичайним аксесуаром — лінійкою.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Вимірювальний малюнок нанесений по всій висоті халяви чобота як з внутрішньої, так і із зовнішньої сторони. Цікаво, що навколо винаходу піднявся справжній ажіотаж. Найприскіпливіші модниці, прагнуть отримати в особисте користування ці ексклюзивні чобітки. Таким чином, професійному дизайнерові з Італії Стефано Піровано вдалося зібрати пристойний стан лише за допомогою власного креативного мислення.

Колірна палітра взуття з лінійкою вкрай різноманітна. У колекції присутні буквально всі кольори веселки, плюс класичні рішення — білий і чорний. У вільному продажу стильний і практичний аксесуар знаходиться тільки в країні-виробнику. Але чобітки легко можна замовити через Інтернет за ціною 69 євро. Тепер можливість виміряти глибину прилеглої до будинку болітця з точністю до міліметра є у кожного!

Share your thoughts