Чіпси з комах

У нашій країні до комах відносяться з відразою. Між тим, цю живність вживають в їжу у багатьох країнах світу. Вченими доведено, що комахи містять величезну кількість корисних речовин і мікроелементів. За рівнем білка вони навіть можуть позмагатися з м’ясопродуктами. Але все-таки росіяни їх не люблять. Головним чином, через непривабливого зовнішнього вигляду. Така ж проблема існує і в деяких інших державах, де жучків, черв’ячків і павучків є не прийнято. Успішно вирішити проблему вдалося компанії під назвою Six Food. Заповзятливі новатори зуміли-таки нагодувати прівередой корисними комахами, вирішивши випускати з них чіпси.

Зародився такий стартап в Америці, і вже має шалений успіх. Виявилося, що скуштувати комах хочуть дуже багато, якщо тільки з них не стирчать противні лапки і вусики. Виготовляються чіпси дуже просто: спочатку жучків перетирають практично в пил, потім додають до неї невелику кількість борошна, спеції і приправи, а потім роблять з цієї суміші тоненькі пластинки, які виглядають досить привабливо і апетитно. Потрібно відзначити, що всі добавки носять натуральний характер.

Багато з тих, кому довелося скуштувати гастрономічний шедевр, запевняють, що чіпси мають приємний, ненав’язливий горіховий присмак. Ніякого натяку на цвіркунів і тарганів! І за фігуру можна не турбуватися: одна велика пачка продукту містить всього 140 калорій.

Що стосується Росії, то у нас простежується чітка тяга до всього нового і незвіданого в світі кулінарії. Наші співвітчизники все частіше віддають перевагу російській кухні іноземні шедеври. Тому недалекий той день, коли чіпси з комах будуть звичним товаром на прилавках наших магазинів.

Поділіться своєю думкою