Черевики із GPS-навігатором

Одне з найбільш поширених захворювань людей похилого віку в усьому світі — це хвороба Альцгеймера. Стареньким, які страждають від цієї недуги, буває складно орієнтуватися в просторі, і цей факт доставляє їх родичам масу турбот. За вирішення цієї проблеми взявся американець Патрік Бертанг, який створив і вже запустив в масове виробництво унікальну в своєму роді взуття — зручні черевики з вбудованим навігатором.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Працює взуттєвої гаджет під назвою Smart Shoe дуже просто. Він пов’язаний з мобільним додатком, за допомогою якого близькі мають можливість спостерігати за пересуванням літнього родича, у якого проявляються ознаки хвороби Альцгеймера. Як тільки людина, що надів взуття з навігатором, залишає встановлене простір, датчик, вбудований в підошву, подає сигнали до смартфону або планшету. На екрані девайса відразу ж відкривається картка, на якій зазначається точне місце розташування об’єкта спостереження.

Відомо, що від хвороби Альцгеймера гине величезна кількість людей по всьому світу. Повідомлення про зникнення старих надходять мало не щогодини. І туфлі Smart Shoe здатні значно полегшити пошуки і вберегти хворих від нещасних випадків, а їх родичів — від зайвих проблем.

Вартість однієї пари «розумної» взуття встановилася на позначці в 200 доларів. Такий гаджет буде корисний не тільки для літніх людей, але і для батьків маленьких діток, які зможуть миттєво відстежувати зміну місця дислокації свого чада.

Share your thoughts