Чаювання вдома у клієнта з подальшим продажем

У Росії поступово розвивається культура чаювання. Люди стали більше уваги звертати на сорти чаю, розрізняти їх смакові якості, навчилися вибирати. Не дарма в торгових центрах повсюдно відкриваються відділи, в яких пропонується придбати найрізноманітніші чайні суміші. Цю приємну тенденцію не могли не помітити заповзятливі бізнесмени. Так, компанія Steeped Tea, що спеціалізується на реалізації величезної кількості сортів елітного чаю, запропонувала своїм потенційним клієнтам унікальну послугу — організацію чаювання вдома.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Звичайно, такий захід — це не безоплатна акція, а ще один чудовий спосіб продажу товару. Потрібно відзначити, що презентують чай просто на вищому рівні. Співробітники компанії, приходячи в будинок клієнта, демонструють справжнє китайське чаювання. Помпезна подача, що супроводжується цікавою розповіддю, просто заворожує.

Дегустаційні чайні візити зовсім не схожі на банальне «впарювання» товарів. Вся процедура більше нагадує прилучення до культури. Напевно, тому ні один такий захід ще не пройшло марно. Дорогі сорти чаю, піднесені таким оригінальним чином, відмінно продаються. Можна не сумніватися, що подібний емоційний маркетинг буде приносити свої плоди і в нашій країні!

Share your thoughts