Чарівний сачок

Напевно, багато хто з дитячих років пам’ятають маленькі сачки для лову метеликів. Нехитрий пристрій, що складається з сітки і довгої ручки, дозволяло без праці «приборкати» прекрасних крилатих комах, щоб ними вдосталь намилуватися при детальному розгляді. Але і цей прилад вже встигли модернізувати невгамовні новатори. Недавно в продажу з’явився унікальний сачок для лову метеликів під назвою E-catch Net, який реально вражає своїм функціоналом!

Пристрій більше нагадує поламаний сачок, тому що на ньому немає сітки. Але зате є безліч «розумних» датчиків, які виконують набагато більш важливі функції. Варто тільки метелику потрапити в поле зору сачкового кільця, як тут же активується вбудований 3D-сканер. З його допомогою моментально визначається вид «спійманої» метелики, а після цього пристрій «відсилає» свого власника на потрібний сайт в Інтернеті, де зібрана докладна інформація про комаху.

Сачок також робить фотографії крилатих красунь із зазначенням GPS-координат того місця, де вони були помічені. Погодьтеся, таке унікальне винахід не залишиться без уваги серед ентомологів-любителів і неодмінно буде користуватися попитом у нашій країні!

Share your thoughts