Чайний календар

Кількість виробників чаю зростає з шаленою швидкістю. З’являються всі нові компанії, що пропонують пакетовані чайне листя в коробочках, тому конкуренція в цій області дуже висока. Щоб вижити, доводиться креативити. Це зрозумів і китайський дизайнер Cho Hee Ha, вирішив зробити зі звичного пакетованого чаю забавне розвага, було залучено увагу величезної кількості покупців.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Бізнес-ідея Чо Хі Ха проста і геніальна: він запропонував любителям чаю незвичайний «чайний календар». У коробці знаходиться набір з великої кількості пакетиків. На кожному з них стоїть календарна дата. Людина, що вирішила побалувати себе чайком, заварює пакетик в окропі традиційним способом, і ось тут починається найцікавіше: на пакеті проступають написи, що дають інформацію про те, який саме вид чаю зараз заварений — цитрусовий пуер, чорний бергамотовий, зелений з жасмином, екзотичний улунг або «Вії Дракона» з пелюстками троянд.

Чайний календар користується великим попитом. Особливо він полюбився офісним працівникам: адже це так приємно почати день не тільки з чашечки ароматного і смачного китайського чаю, але і з позитивного сюрпризу. Можна з упевненістю стверджувати, що російський офісний «планктон» також був би не проти зробити похмурий робочий ранок трішки цікавіше і цікавіше.

Share your thoughts