Б’юті-блендер

Домашні косметичні засоби — новий б’юті-тренд сучасності. Всілякі маски, креми, лосьйони на власній кухні готують жінки всього світу. І індустрія краси поспішає прийти їм на допомогу. Так, нещодавно у продажу з’явився унікальний у своєму роді б’юті-блендер, який значно полегшує процес приготування домашньої косметики.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Rowenta Naturalis — корисний і розумний гаджет, який перетворює зроблений людськими руками масочку в максимально ефективний гомогенізований склад, збагачений корисними речовинами. По своїй суті, б’юті-блендер — це агрегат для эмульгаций.

Гаджет продається в комплекті з набором з 6 баночок для зберігання косметичних препаратів, пари ложечок, мірної колби, шпателя, а також книги з дієвими рецептами догляду за шкірою, волоссям, нігтями.

Цікаво, що винахід припало до душі не тільки звичайним жінкам, але і професійних косметологів — подібний блендер вже взяли на озброєння більшість відомих американських салонів краси. До речі, компанія-виробник на додаток випускає комплекти інгредієнтів для приготування домашніх уходових коштів.

Share your thoughts