Бюстгальтери для розпису

Які тільки види і форми брала досі така інтимна частина жіночого гардеробу, як бюстгальтер. Але креативщики примудряються винаходити все нові моделі, заробляючи на цьому чималі гроші. Так і вчинила 18-річне американська студентка, ідея якої принесла їй не тільки славу, але і мільйони доларів. Рейчел Сегал представила на одному з популярних шоу в США своє ноу-хау — бюстгальтер для розпису.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Ідея дівчата дуже проста і одночасно геніальна. Вона почала шити, а пізніше і закуповувати «на стороні» звичайні бавовняні футболки білого кольору, на яких можна малювати. В комплекті до предмету гардеробу додається досить великий набір різнокольорових фломастерів. Кольорові стрижні гіпоалергенні, абсолютно безпечні для здоров’я і при пранні від них не залишається і сліду. Тобто представниці прекрасної статі мають можливість розписати ліфчик, як їм заманеться, потім випрати його, видаливши наявні візерунки і каракулі, і малювати знову.

Перша партія бюстгальтерів для малювання Doodle Bras з 1000 примірників розійшлася миттєво. Вироби вартістю 10 доларів продавалися через спеціальний сайт в Інтернеті. Основна купівельна аудиторія — це молоді дівчата, які розважають себе створенням унікального і забавного нижньої білизни, «намальованого» власноруч.

Сьогодні асортимент компанії стрімко розширюється. В інтернет-магазині вже з’явилися джинси, футболки, кофти, сукні, які можна використовувати в якості оригінальних художніх полотен.

Share your thoughts