Бюстгальтер з автоматично відкривається застібкою: інноваційні ідеї, іноземні бізнес-ідеї

Горезвісний пояс цнотливості відомий з давніх часів. Японці вирішили піти далі і створили з його принципом «розумний» бюстгальтер, розстебнути який можуть тільки обрані. Застібка нового інтимного предмета гардероба оснащена спеціальними сенсорними датчиками. Вони здатні зчитувати зміни гормонального фону і серцебиття своєї господині і передавати всі дані на мобільний пристрій зі спеціальним додатком. Бюстгальтер відкриється автоматично тільки в тому випадку, якщо датчики і сенсори покажуть, що їх носій відчуває закоханість. Якщо ж господиня бюстгальтера абсолютно байдужа до об’єкту, що перебуває з нею поруч, то ліфчик не можна розстебнути навіть із застосуванням значної фізичної сили.

Розробники кажуть, що помилкові спрацьовування нижньої білизни повністю виключені, так як вбудовані сенсори легко відрізняють закоханість від будь-яких інших станів. І якщо прискорене серцебиття викликано, наприклад, активними заняттями спортом, ліфчик не спрацює і не відкриє доступу до жіночих принад.

Датчики відмінно замасковані тканиною, і зовні «розумний» бюстгальтер не відрізняється від своїх звичайних «колег». Винахідники новинки також стверджують, що така білизна створено в допомогу жінці, яка самостійно не може розібратися у своїх почуттях до того або іншій людині.

Поділіться своєю думкою