Бюстгальтер з автоматично відкривається застібкою: інноваційні ідеї, іноземні бізнес-ідеї

Горезвісний пояс цнотливості відомий з давніх часів. Японці вирішили піти далі і створили з його принципом «розумний» бюстгальтер, розстебнути який можуть тільки обрані. Застібка нового інтимного предмета гардероба оснащена спеціальними сенсорними датчиками. Вони здатні зчитувати зміни гормонального фону і серцебиття своєї господині і передавати всі дані на мобільний пристрій зі спеціальним додатком. Бюстгальтер відкриється автоматично тільки в тому випадку, якщо датчики і сенсори покажуть, що їх носій відчуває закоханість. Якщо ж господиня бюстгальтера абсолютно байдужа до об’єкту, що перебуває з нею поруч, то ліфчик не можна розстебнути навіть із застосуванням значної фізичної сили.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Розробники кажуть, що помилкові спрацьовування нижньої білизни повністю виключені, так як вбудовані сенсори легко відрізняють закоханість від будь-яких інших станів. І якщо прискорене серцебиття викликано, наприклад, активними заняттями спортом, ліфчик не спрацює і не відкриє доступу до жіночих принад.

Датчики відмінно замасковані тканиною, і зовні «розумний» бюстгальтер не відрізняється від своїх звичайних «колег». Винахідники новинки також стверджують, що така білизна створено в допомогу жінці, яка самостійно не може розібратися у своїх почуттях до того або іншій людині.

Share your thoughts