Бюро переїздів

З проблемою переїзду так чи інакше доводилося стикатися кожному. Не завжди можливо виконати «передислокацію» з однієї квартири в іншу власними силами. У більшості випадків люди вдаються до допомоги спеціалізованих бригад, готових допомогти з вантаженням і транспортуванням майна. Тому, відкривши «бюро переїздів» у власному місті, можна отримувати значну прибуток на постійній основі.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

При реалізації бізнес-проекту не обійтися без значного стартового капіталу. По-перше, необхідно створити гарний автопарк, придатний для перевезення великих вантажів. В ідеалі, слід закупити відразу кілька вантажних авто різних видів: будочного, фургонного, бортового типів, подовжені і т. д. Оптимальним варіантом вважається вітчизняна «Газель». Ці машини характеризуються високою вантажопідйомністю, компактними розмірами і економічністю. Бажано також придбати хоча б одну вантажівку, здатний транспортувати вантажі вагою до 20 тонн.

Створивши автомобільний парк, не забудьте про необхідність у його обслуговуванні та періодичному ремонті. Щоб уникнути простоїв, напоготові слід тримати деяку кількість запасних частин та інших матеріалів.

Щоб розмістити транспорт та інший інвентар, доведеться орендувати територію під стоянку і склад.

Особливу увагу слід приділити підбору персоналу — досвідчених водіїв і відповідальних вантажників, здатних акуратно доставити клієнта разом з його майном до місця призначення.

Для оформлення замовлень та вирішення різноманітних робочих питань потрібно взяти в оренду невелике приміщення під офіс.

Щоб запропонувати свої послуги широкої цільової аудиторії, скористайтеся всіма засобами реклами: друкованими ЗМІ, місцевим телебаченням, зовнішніми білбордами і, звичайно ж, Інтернетом.

Share your thoughts