Бюро перекладів

Малий бізнес сьогодні можна заснувати буквально на всьому. Цікава ідея — відкриття бюро перекладів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку потрібно вибрати відповідне приміщення під офіс. Краще, звичайно, орендувати територію, близьку до центру міста. Так шанс роздобути велику кількість клієнтів різко зростає, в порівнянні з приміщеннями в тихих спальних районах. Щомісячна оренда підходить за всіма параметрами простору обійдеться, в середньому, в 30-35 000 рублів.

Необхідно відповідально поставитися до підбору персоналу. Навіть рядові працівники повинні мати високої кваліфікації, не кажучи вже про директора, який зобов’язаний стежити за чітким розподілом обов’язків і злагодженість роботи колективу. Також у такої організації не обійтися без бухгалтера.

Вибираючи працівників, поспішати не варто. Краще провести відбір на конкурсній основі. Так ви точно зможете виключити некомпетентних кандидатів. Для початку буде достатньо 2-3 хороших перекладачів. Згодом штат можна розширити.

Пам’ятайте, що відбір також повинен проводити професіонал, тому доцільно звернутися за допомогою до мовознавців.

Далі слід обладнати для співробітників зручні робочі міста. Не скупіться на хорошу меблювання і якісну, сучасну техніку. Так робота піде значно ефективніше.

Вартість послуг перекладачів залежить від складності роботи. Наприклад, переклад з англійської на російську літературного тексту буде коштувати недорого, чого не скажеш про технічному перекладі, в якому потрібно відмінне знання професійної лексики. Найдорожча послуга — синхронний переклад, вартість якого доходить до 1500 рублів у годину.

Щоб розпочати бізнес, потрібно близько 900 000 рублів. При цьому щомісячна прибуток складе близько 300 000 рублів. Тобто навіть при повільній окупності всі витрати повернуться не пізніше, ніж через 6-7 місяців.

Share your thoughts