Бюро незвичайних привітань

Стандартними квітами, листівками і хвалебними промовами на честь свята сьогодні вже нікого не здивуєш. Люди, які мріють зробити приємне своїм рідним і близьким, шукають для цього все нові способи. Тому відкриття креативного бюро незвичайних привітань здатне стати дуже прибутковим бізнес-проектом

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Конкуренція в цій області дуже мала. Основні суперники підприємця — початківця-це звичні агентства з організації свят, але їх дуже стандартний набір послуг, і класичні сценарії вже порядком набридли. Тому при правильному підході до реалізації бізнес-ідеї обійти конкурентів буде нескладно.

Створюйте оригінальні поздоровлення у віршах і прозі, придумуйте всілякі грамоти, дипломи та інші жартівливі документи, пропонуйте клієнтам записати оригінальне відеопривітання, організуйте міні-вистави з участю вуличних музикантів і т. д. Увімкніть креативне мислення, активуйте почуття гумору, і все вийде!

Основна цільова аудиторія-початківця бізнесмена — молоді люди і дівчата, чоловіки і жінки у віці від 18 до 45 років. Про затребуваність такого роду послуг можна судити за статистикою запитів з того ж «Яндекса», де більше 70 000 користувачів Інтернету щомісяця вишукують інформацію за запитом «оригінальні привітання».

Просувати бізнес найзручніше через Всесвітню павутину. Створіть власний сайт, найміть на роботу хорошого дизайнера і контент-менеджера. З допомогою цих фахівців розкрутити власну інтернет-майданчик можна досить швидко, а далі залишається тільки справлятися з потоком клієнтів.

Середні розміри стартового капіталу складуть близько 250 000 рублів. За попередніми розрахунками можна сказати, що в перший рік роботи ваше бюро здатне принести до 700 000 рублів чистого прибутку, далі — більше. Так що неодмінно треба спробувати!

Share your thoughts