Бутік пірсингу, неформальній одягу і прикрас

Якщо ви мрієте побудувати власний бізнес у сфері торгівлі, то почати варто з пошуку незаповненою ніші. Цікавим проектом, приміром, може стати відкриття молодіжного бутіка, що спеціалізується на продажу неформальній одягу, тематичних аксесуарів і пірсингу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Інтерес до субкультур тільки зростає, а, значить, бізнес приречений на успіх при правильному підході до його організації. Стартові інвестиції при цьому можуть бути невеликими — досить і 400 000 рублів. Цієї суми вистачить для оренди приміщення, закупівля першої партії товарів, оформлення ІП, розробки фірмового стилю, проведення рекламної кампанії, придбання обладнання, формування зарплатного фонду і т. д.

Постарайтеся вивчити потреби цільової аудиторії як можна глибше і формуйте асортимент товарів, виходячи з отриманих даних. Обов’язково буде користуватися високим попитом якісний одяг чорного кольору і вільного крою. Надайте широкий вибір медичного пірсингу, кілець, тунелів, розтяжок з різних металів і сплавів. Не забудьте про взуття, сумки та інші аксесуари.

Підбирайте персонал під стати іміджу магазину. Ваші продавці повинні цікавитися субкультурами, розбиратися в їх особливостях. Тільки так можна завоювати довіру цільової аудиторії.

Якщо рекламна кампанія побудована грамотно, і бізнес-план продуманий до дрібниць, то бутік пірсингу і неформального гардеробу здатний приносити своєму власникові не менше 60 000 рублів прибутку в місяць. Тобто, окупити всі витрати можна вже через півроку роботи.

Share your thoughts