Буріто через вендінг

У кожній кухні світу є класичне блюдо, яке дозволяє швидко і ситно перекусити. Мексиканці, наприклад, обожнюють буріто, і це страва вже встигло завоювати серця і шлунки російських любителів ресторанної кухні. Але тепер спробувати буріто можна не лише в ресторані — вгамувати апетит мексиканських страв пропонують сучасні вендингові апарати. Встановивши такі автомати на вулицях міста, можна отримати суттєвий дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб надати можливість всім бажаючим насолодитися яскравим смаком буріто, потрібно придбати Бурритобокс (Burritobox). У ньому вже є все, що потрібно, а саме відсіки для основи страви і начинки. Закуска готується протягом однієї хвилини. Користувачеві автомата необхідно лише сплатити покупку і вибрати відповідну начинку. Усього доступно п’ять варіантів наповнення.

Вперше Бурритобоксы встановили в американському штаті Каліфорнія, і на сьогоднішній день ці унікальні скриньки вже встигли сподобатися європейцям. Для Росії такі автомати поки ще рідкість, але це одна з головних підстав для активації підприємців-початківців. Можна не сумніватися, що Бурритобоксы зацікавлять цільову аудиторію і окупляться в лічені дні!

Share your thoughts