Букмекерська контора

Азартний бізнес вважається одним з найприбутковіших в нашій країні. Починаючий підприємець може отримати стабільно високий дохід, заснувавши власну букмекерську контору. Але підходити до відкриття бізнесу на ставках необхідно дуже грамотно.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Букмекерські контори можуть бути різноспрямованими. Вони поділяються на 2 основні категорії — масові та елітні. Для початку варто розглянути перший варіант, так як він розрахований на більш широку цільову аудиторію — елітні контори практикують набагато більш високу цінову політику. Оптимальне рішення — прийняття ставок на максимально велику кількість видів спорту, так як улюблені і традиційні футбол і хокей популярні, по більшій частині, в сезонні чемпіонати.

Починаючому підприємцеві варто врахувати, що для відкриття такого закладу необхідно отримати спеціальну ліцензію. Це можливо лише при залученні сторонніх партнерів, які вже мають досвід роботи в даній сфері і мають статутним капіталом не менше 1 000 000 рублів. Благо, в сучасних реаліях знайти співзасновника не так вже й складно.

Коли бюрократичні питання вирішені, можна приступати до пошуку відповідного приміщення. Враховуйте при цьому, що бізнес спрямований, в основному, на чоловічу цільову аудиторію. Комплект обладнання нехитрий. Потрібні комп’ютери з виходом в Інтернет, копіювальний апарат і принтер.

Для успішного просування не обійтися без широкомасштабної рекламної кампанії. Якщо дозволяють кошти, варто звернутися до місцевим телевізійникам. Але і реклама у Всесвітній павутині є дуже дієвою. Стартовий капітал буде не менше 350 000 рублів. Терміни окупності можна буде точно визначити вже через пару місяців роботи.

Share your thoughts