Букет з м’яких іграшок

Домашній бізнес набирає популярність щодня. Одним з дохідних напрямків, на якому можна заробляти гроші, не виходячи з власного будинку, є виготовлення букетів з плюшевих іграшок. Такий виріб стане оригінальним подарунком для жінки на будь яке свято. Величезною перевагою м’якого букетика є його довговічність — прості квіти не зів’януть, а іграшки залишаться цілими і неушкодженими довгі роки, нагадуючи адресату про дарувальника.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Зробити іграшковий букетик своїми руками досить просто. Необхідно закупити маленькі плюшеві іграшки: підійдуть зайчики, ведмедики, сердечка, кошенята і багато іншого. Крім цього, знадобляться матеріали для декору: пакувальна папір, тканина, фольга, бантики, бісер, бусинки, ґудзики. Часто іграшкових звірят поєднують з цукерками та фруктами.

Для основи букета знадобляться картон, пінопласт, дерев’яні шпажки.

Загалом-то, це все: далі справа залишається тільки за вашою фантазією. Чим красивіше, ексклюзивніша і унікальніше букетик, тим більшою популярністю він буде користуватися у клієнтів. Для початку можна знайти декілька прикладів в мережі Інтернет і додати в обрану модель щось своє.

Продавати власні творіння можна також через Всесвітню павутину. Зареєструйтеся на тематичних сайтах, створіть групу в соціальній мережі або інтернет-магазин. Поціновувачів творчості і креативу у нас в країні чимало, тому люди, які вміють створювати щось красиве своїми руками, ніколи не залишаться без заробітку.

Share your thoughts