будинок з портового контейнера

Власне житло сьогодні — недозволена розкіш для багатьох. У більшості громадян нашої країни не вистачає коштів навіть на придбання однокімнатної квартири, не кажучи вже про будівництво приватного будинку. І поки в Росії проблема з квадратними метрами стоїть дуже гостро, за кордоном вже придумали ефективне і бюджетне її рішення.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Американці поставили на потік будівництво житлових приміщень з морських контейнерів.

Варто один переобладнаний і упорядкований контейнер близько 8000 доларів, що незрівнянно менше ціни навіть на кімнату в гуртожитку.

В нашій країні цей бізнес поки не розробляється, так як вважається, що у нас невідповідний клімат. Насправді, це думка невірно. Для встановлення контейнера потрібен мінімальний фундамент, і утеплити його теж дуже просто і недорого. При цьому споруда виходить дуже стійким і затишним.

Якщо говорити про фінанси, то розклад приблизно такий: один контейнер обійдеться підприємцю в 40 000 рублів (12 метрів на 2,3 метра). Це що стосується морської тари. Звичайні ж контейнерна тара 6 метрів довжиною коштує 10 000 рублів.

Далі потрібно врахувати витрати на перевезення, встановлення та оздоблення (вони складуть не більше 50% від вартості самого приміщення). При цьому термін служби будиночків не менше, ніж у цегляних аналогів. Тому при належній рекламі бізнес принесе відчутний дохід.

Share your thoughts