Будинок і дитячий садок «2 в 1»: іноземні бізнес-ідеї

Американський Сіетл здивував світ настільки, що надихнув режисера Евана Бріггса зняти документальну кінострічку «Present Perfect», що оповідає про експеримент — об’єднанні будинку престарілих з дитячим садом, нині існуючому під назвою Providence Mount St. Vincent. Передусім це заклад займалося виключно старими людьми, будівля здатне вмістити 400 осіб.

Відомі численні психотерапії різного роду: іпотерапія — лікування кіньми, дельфінотерапія, терапії з фермерськими курками, всходящими овочами та іншим, настільки дефіцитному в наших кам’яних джунглях. Американські вчені стверджують цінність человекотерапии. На їх думку, необхідно згадати про перш за тісної і живий зв’язок між поколіннями.

У XX столітті звичайні сім’ї вже не складаються з трьох поколінь, кожне останнє з яких прагне якомога швидше покинути отчий дім. А між тим, як і було доведено в цьому експерименті з’єднання дітей і людей похилого віку в одному закладі, діти продовжують старим життя, а люди похилого віку здатні донести до дітей те, що їм не зможе дати ні сімейне, ні громадська, ні самовиховання.

Зрозуміло, в цьому закладі старики і діти проводять разом не весь час. Але у них є і спільні заняття, на яких, наприклад, вчать готувати бутерброди малюків і старих, забули механізм їх створення. Також два протилежних покоління разом займаються малюванням, ліпленням та іншими розважальними та розвиваючими вправами.

Поділіться своєю думкою