Будинок-готель для велосипедистів: бізнес-ідеї у сфері сервісу, іноземні, в маленькому місті

У містечку Мальме, що знаходиться на території Швеції, найближчим часом планується відкриття унікального і поки єдиного у своєму роді готелю, призначеного виключно для любителів велосипедів. На завершальній стадії знаходиться будівництво семиповерхового об’єкта, на території якого буде розташовуватися 31 готельний номер і 55 квартир. Особливість цього будинку-готелю в тому, що він забезпечує виключно комфортні умови для проживання в ньому велосипедистів. Тут і широкі коридори, і значних розмірів дверні прорізи, і великі, місткі ліфти. Крім усього іншого, в будинку-готелі обладнується сектор для підзарядки електричного велотранспорту, а також зона ремонту, технічного обслуговування та прокату велосипедів.

Кожен з новоспечених власників квартири в такому будинку або постояльців номери зможе без зусиль дістатися до свого житлового простору прямо на велосипеді, за допомогою пандуса. Також кожна квартира обладнується окремим стоянковим місцем для велосипеда.

Розробники проекту вирішили створити безавтомобильное простір. Біля будинку немає можливості припаркувати авто, всю площу навколо займають велодоріжки. Правда, мешканцям вирішено надати машину для екстрених випадків, але лише одну на всіх. А взагалі проектувальники вважають, що тут автомобілі будуть зайвими, так як обладнаний прокат вантажного і легкового велотранспорту зможе задовольнити всі потреби користувачів. Адже на велосипеді можна робити все: їздити за покупками і на роботу, відвозити дітей в дитячий садок і т. д.

У планах також створення зеленої зони на балконах і квітучою оранжереї на даху будівлі. Екологічний проект викликав великий інтерес у жителів Мальме, адже на території міста буквально панує «культ велосипедів». Тут кожна велодоріжка має власну назву, за прикладом вулиць.

Поділіться своєю думкою