Будинки зі старих покришок

Талановитий американський архітектор запропонував цікаву ідею, яка вирішує відразу дві проблеми, які гостро стоять в усьому світі. Перша — проблема утилізації сміттєвих відходів з гуми, друга — проблема нестачі житла. Майкл Рейнольдс розробив унікальну технологію будівництва будинків із старих, що відслужили свій вік автомобільних покришок.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Ідея архітектора виявилася вкрай популярною і затребуваною. Буквально за кілька місяців заповзятливий молодий чоловік зумів побудувати прибутковий бізнес, при чому не на самих гумових будівлях, а на продажу технології збору житла з незвичайного будівельного матеріалу.

В основі житлових приміщень, зведених по новомодному «рецептом», лежать автомобільні шини, заповнені землею. З них будуються безпосередньо стіни.

Внутрішньобудинкові перегородки виконуються з більш легких матеріалів — старих каністр і пляшкової тари. Цікаво, що така незвичайна будівля чудово тримає тепло, і витрати на опалення практично зводяться до нуля.

На офіційному сайті компанії архітектора є фотографії покрышечных готелів, номерів яких кожен бажаючий може зупинитися всього за 150 доларів на добу.

Share your thoughts