Будинки з контейнерів: бізнес-ідеї для чоловіків, виробництво, іноземні

Будівництво будинків з контейнерів — новий вид бюджетного житла для росіян. Якщо врахувати, що мрії про власну «садибі» відвідують будь-якого громадянина, то пошук найбільш вигідних варіантів і для споживача, і для бізнесмена завжди актуальне.

Сировина для виробництва палаців і торгових майданчиків доступно, а у технології немає нічого нового.

Споруди з контейнерів перевозять з місця на місця. При цьому, їх вигляд вельми презентабелен і мало відрізняється від звичайних котеджів. Вартість їх невисока в порівнянні з палацами з цегли та бетону.

Житлові будинки будуються з умовою, що господарі можуть прибирати або додавати блоки, збільшуючи або скорочуючи простір. Встановлюючи контейнери, будівельники з’єднують їх зсередини зварним швом. Внутрішні стінки слід прибрати, в подальшому вони стануть перегородками для кімнат. У бічних стінках контейнерів обладнуються вікна та отвори для дверей. В кінці роботи споруда утеплюється, і проводиться зовнішня і внутрішня обробка.

Для житлової споруди оптимальний вагу контейнера становить 40 футів, розміри: довжина 12 метрів, висота 2,4, ширина 2,6. Для дачних будівель довжину скоротіть до 6 метрів, ширину — до 2,4 метра.

Стартовий капітал повинен бути не менше 1 мільйона рублів. Заощадити ви можете на покупку не нового, а вживаного обладнання. У вартість включена покупка вантажного транспорту — його можна взяти в оренду. У такому випадку сума, необхідна на старті, скоротиться вдвічі.

Для початку бізнесу орендуйте цех, де працівники будуть розрізати контейнери, шліфувати їх і фарбувати. Знайдіть постачальників, і завжди зберігайте один контейнер, щоб у разі термінового замовлення не чекати поставки. Купіть необхідні матеріали — гіпсокартон, кріплення, цемент, фарби; бетонозмішувач, пилки для металу, шліфувальні машини і ножівки.

Вартість будинку з двох контейнерів вагою в 40 фунтів становить від 25 до 50 тисяч рублів. З урахуванням витрат на будматеріали і комунікації отримуємо близько 450 тисяч рублів. Продавати будинок можна за 700 тисяч рублів — ніякі інші котеджі з представлених на ринку не обходяться споживачу дешевше. Прибуток з однієї будівлі може доходити до 300 тисяч рублів.

В Європі і США давно освоїли спосіб будівництва будинків, складів і торгових центрів з вантажних морських контейнерів. У Росії поки що цей метод не настільки розвинений. Тому навряд чи з першого разу вам вдасться продати котедж з контейнерів, почніть з торгових приміщень або складів.

Поділіться своєю думкою