Будівництво щитових будинків

Більшість жителів сучасних мегаполісів вибирає для відпочинку природу. Багато прагнуть обзавестися заміським ділянками. Будівництво повноцінного котеджу — задоволення досить дороге і вимагає тривалого очікування. Але вихід знайдено.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Прекрасною альтернативою класичним дачних будиночків є зведення щитових (каркасних) будинків, на якому можна організувати прибутковий бізнес.

В основі такого типу житла лежить жорсткий каркас з металу або дерева і поперечні стійки, заповнені якісним утеплювачем. Облаштування міцного фундаменту не потрібно, так як конструкція досить легка, при цьому дуже тепла і екологічна. Власники таких будівель вже встигли оцінити комфортність проживання в них.

Будівництво щитових будинків можна вести в будь-який час року, тобто бізнес приносить дохід цілорічно.

Деталі для типових каркасних будиночків випускаються на заводах в готовому вигляді. Все, що потрібно починаючому бізнесменові — це придбати повний комплект і найняти бригаду з 3-5 чоловік, які зможуть швидко і професійно зібрати такий «конструктор».

Щоб реалізувати один проект, потрібно сума від 300 до 600 тисяч рублів. Цього вистачило, щоб закласти легкий фундамент, закупити необхідну сировину і сплатити зарплату будівельникам. Цікаво, що в місяць можна з легкістю втілювати в життя близько 5-6 подібних проектів.

Панельні будинки вже заслужили величезну популярність у населення всього світу. І вітчизняні споживачі з задоволенням готові купувати недороге за сучасними мірками і надійне житло.

Share your thoughts