Будівництво оригінальних терас

Тераса повинна бути не тільки функціональною частиною будинку, але і його окрасою. Власники заміських котеджів і дач охоче користуються послугами компаній, що пропонують будівництво оригінальних терас і веранд. На щастя для підприємців-початківців, в нашій країні такі послуги пропонують поки небагато, тому зайняти гідне місце в бізнес-ніші не складе праці.

Відмінний приклад реалізації проекту показала американська будівельна компанія DECKStraordinaire, що займається розробкою дизайн-проектів виключно терас, балконів, веранд і аналогічних прибудов до готового будинку. Свої проекти компанія, природно, втілює самостійно. Попит на послуги дуже великий. І це відбувається не тільки з-за вузької спеціалізації бізнесу, а з-за високої якості надаваних послуг. Компанія не переключається на другий проект, поки не закінчить перший. Будівельники завжди вивозять за собою сміття, при чому роблять це відразу після закінчення кожного робочого дня. Плюс, фірма надає дворічну гарантію на виконані роботи.

Звичайно, проект характеризується сезонністю, але у відповідний час року бізнесмени примудряються забезпечити себе фінансами на багато місяців вперед. Можна не сумніватися, що в Росії така бізнес-ідея матиме успіх!

Поділіться своєю думкою