Будівництво лазень

Малоповерхове будівництво завжди вважалося однією з найбільш прибуткових бізнес-галузей. Високоприбутковим і перспективною справою може стати організація, що надає послуги з будівництва лазень на замовлення.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Насамперед необхідно вивчити технології будівництва обраного об’єкта. Звичайно ж, без спеціалізованих знань і умінь у цьому разі не обійтися. Якщо ваше будівельне майстерність залишає бажати кращого, можна залучати фахівців зі сторони. Але існують сучасні технології, з освоєнням яких впорається навіть новачок. Вся необхідна інформація є у вільному доступі в мережі Інтернет.

Найпопулярнішими матеріалами для зведення лазні на сьогоднішній день є дерево, цегла, піноблоки. Також можна використовувати дерев’яний каркас з теплоізоляцією. Банні печі мають різну конструкцію. Їх роблять цегляними, так і металевими. У кожного з варіантів є свої плюси і мінуси.

Примітно, що невелику баньку з бруса можна звести і самостійно, без допомоги найманих працівників. Але праця це досить важка і копітка, так і швидкість одиночних робіт значно нижче, ніж у бригади. Тому краще відразу створити власну команду з 3-4 осіб.

Залучити клієнтів допоможе той же Інтернет. Створіть власний сайт з каталогом готових робіт та фотографій проектів, які можливо реалізувати, розмістіть рекламу в друкованих ЗМІ, на місцевому радіо та телебаченні.

Розрахунок прибутку в кожному конкретному випадку індивідуальний. Наведемо приклад лазні з клеєного бруса. Вартість готової будівлі розміром 6×8 оцінюється в 500 000 рублів. З них ціна вихідних матеріалів становить 250-300 тисяч рублів. Все інше — прибуток! В місяць цілком реально зводити 2-3 таких споруд. Вигода очевидна!

Share your thoughts