Будівництво купольних будинків

Швидке будівництво на піку популярності, і цим видом діяльності сьогодні займаються дуже багато. Але обійти конкурентів можна, якщо запропонувати цільової аудиторії щось нестандартне і при цьому функціональне. Так, прекрасним бізнес-проектом може стати компанія, що займається будівництвом так званих купольних будинків.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Підприємцю потрібно розуміти, що вкладення в розвиток власного бізнесу на початковому етапі чекають чималі — потрібно не менше 5,5 мільйона рублів. Але і окупність стартового капіталу досить оперативною, так що, як мовиться, «гра варта свічок».

З назви зрозуміло, що купольний будинок — це споруда, каркас якої має форму купола (геодезичного, звичайно, а не церковного). Такі будівлі зводяться в мінімальні терміни. Вони мають невелику масу, тому можна використати неглибокий фундамент.

Щоб побудувати такий будинок, можна застосовувати як дерев’яна, так і металевий каркас. Конструкція обшивається панелями з різних матеріалів (пінополістиролу, стеклофібробетона тощо). При проведенні будівельних робіт не потрібно залучати важку техніку — всі деталі мають невелику вагу, і їх можна переміщувати і піднімати на потрібну висоту вручну.

Для реалізації ідеї буде потрібно організувати відділ проектування, упорядкувати виробничий комплекс, придбати транспорт для перевезення готових елементів до місця будівництва і найняти будівельну бригаду. Якщо бізнес-стратегія обрана правильно, то прибуток компанії складе не менше 600 000 рублів на місяць. Тобто окупляться вкладення через рік роботи.

Share your thoughts