Будівництво котеджів за новою технологією

Технологія під назвою «фахверк» прийшла до нас родом з Німеччини. Саме ощадливі німці першими стали зводити житлові будинки в цьому стилі, і сьогодні подібні будови стають популярними у всьому світі.

«Фахверк» — це панельне будівництво, тобто зведення будівель з панелей на каркасі. При цьому матеріал для стінових панелей може бути абсолютно будь-яким: несучу функцію виконує саме дерев’яний каркас. Таким чином, майбутній будинок може бути цегляним, блоковим і навіть скляним. Фахверкові конструкції дуже легкі, міцні, ергономічні, не потребують облаштування складного щільного фундаменту і виглядають дуже привабливо як зовні, так і всередині.

Перед тим як почати будівельний бізнес подібного роду, необхідно ретельно вивчити технологію побудови. Будь-яке відхилення від заданих норм призведе до того, що готовий будинок не буде відповідати очікуванням клієнтів. Звичайно, в цьому випадку будувати по готовому і перевіреного часом проектом набагато простіше. Таки чином, як правило, зводиться житло економ-класу.

Якщо ж майбутній підприємець націлений на більш забезпечену у фінансовому плані аудиторію, то варто подумати про будівництво за індивідуальними проектами. Це набагато складніше, але й приносить дохід в рази більше.

На початковому етапі краще зробити ставку на масовість і не братися за складні роботи. Потрібно заручитися підтримкою декількох будівельних бригад і найняти фахівця, який зможе контролювати весь процес їх діяльності від початку і до кінця.

Для успішного старту достатньо мати капітал у розмірі 1 мільйона рублів. При цьому в сезон можна заробляти від 3 до 4 мільйонів.

Поділіться своєю думкою