Будівництво дерев’яних альтанок

Красиву, зручну і містку альтанку мріють мати у своєму розпорядженні абсолютно всі власники заміських будинків і дачних ділянок. Спорудити таку споруду своїми руками здатний далеко не кожен. Надаючи послуги з будівництва дерев’яних альтанок на замовлення, можна стати успішним бізнесменом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб стати підприємцем з нуля, достатньо 100 000 рублів. Звичайно, такий проект відрізняється деякими фактором сезонності, але той час, коли замовлень немає, можна витратити на пошуки перспективних замовників у майбутньому, на рекламу, на обдумування нових ідей дизайну альтанок та виготовлення деяких декоративних деталей.

Найбільшою статтею витрат стане купівля обладнання і інструментів. Щоб виготовляти альтанки, буде потрібно придбати в особисте користування або взяти в оренду верстат для деревообробки, дриль, електричний лобзик, верстат для розпилювання, мотобури, ножівку, молоток, кліщі, пасатижі і т. д. Плюс, потрібно якісне вихідна сировина.

Щоб швидко і якісно побудувати дерев’яну альтанку, потрібно 2 пари рук, тобто без помічника не обійтися. При належному майстерності і грамотно проведена рекламної кампанії окупити стартовий капітал можна за 2 місяці роботи. Надалі можна подумати про розширення і найманні додаткових працівників.

Share your thoughts