Будівництво будівель під автосервіси

Авторемонтна галузь розвивається стрімкими темпами. Дуже багато хто хоче спробувати себе в цій справі і відкрити власний автосервіс. Але далеко не завжди вдається знайти відповідне приміщення, що відповідають всім вимогам такого типу бізнесу. Тому, займаючись будівництвом будівель під автосервіси, можна отримати стабільно високий прибуток.

Потрібно уточнити, що у великих містах Росії автомобільних сервісів недостатньо. Якщо в європейських країнах на 250 машин припадає одна майстерня, то в Російській Федерації на 3000 000 авто зареєстровано лише трохи більше 2,5 тисяч сервісів. Це дані по Москві. У периферії справа йде ще гірше. Тобто простір для розвитку величезний, тому будівлі, придатні для майстерень, нарозхват.

Найвигідніше будувати швидкобудуюємі недорогі споруди з сендвіч-панелей. Досить буде каркаса розміром 15×18×6 метрів. Рентабельність бізнесу дуже висока. Собівартість виходить мінімальною, тому і для клієнтів ціна доступна. Можна не сумніватися, що проект матиме успіх. Головне — знайти грамотних будівельників і проектувальників і зробити упор на якісної рекламної кампанії.

Share your thoughts