Будівництво барбекю

Моя компанія займається будівництвом комплексів барбекю, печей і камінів уже 15 років. Накопичений досвід дозволив ще п’ять років тому придумати бізнес-ідею щодо відкриття філій по збірці готових комплексів в різних містах Росії. І тому є причина.

Поряд з моїм містом знаходиться одне з найбільших виробництв шамотної цегли, основного матеріалу для будівництва комплексів барбекю, що у мене є пристойний досвід в проектуванні і будівництві цих комплексів в різних комплектаціях: з мийкою, плитою, коптильнею, російською піччю і т. д.

Зараз, коли вся технологія має закінчений вигляд, можна не бути пічником, а просто знайти хорошого муляра і по моїй схемі зібрати будь комплекс барбекю, який замовить ваш клієнт на вашому сайті ( наданий мною ). Я зроблю доставку всього комплекту прямо на ділянку.

Різниця в оплаті між каменярем і пічником становить 2-3 рази, а найголовніше, один і той же комплекс пічник кладе від 2-4 тижнів залежно від складності. Наш комплекс муляр кладе за 3-5 днів, так як його основа підготовлена на виробництві, комплекс приїде разом з докладною схемою по збірці. 10-15 % фасадних цегли, отфрезерованных на виробництві, надають гарний і не казармений вигляд наших комплексів.

Ідея відкриття філій народилася давно, втілення почалося тільки з весни цього року. Для будь-якого підприємця це шанс відкрити свою справу і працювати відразу з декількома бригадами на виконанні замовлень, попутно займаючись будівництвом альтанок і заливкою фундаментів під комплекси. А вже до осені ми запропонуємо наші каміни і печі для роботи в зимових умовах на об’єктах ваших замовників. Робота буде цілий рік.

Поділіться своєю думкою