Будівельна компанія

Надання будівельно-ремонтних послуг актуально у всі часи. Прибутковою бізнес-ідеєю може стати відкриття власної будівельної компанії.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Перший крок до відкриття підприємства — оформлення ТОВ. Це питання можна вирішити самостійно, але для економії часу доцільно звернутися в юридичну фірму, фахівці якої за невелику плату (близько 3000 рублів) зроблять все за вас.

Необхідно відразу визначитися, яким родом діяльності ви будете займатися: промислових, цивільних або дорожнім будівництвом. Від цього залежить, схвалення яких інстанцій потрібно отримати. Основний документ — це дозвіл на будівництво. Без цієї бюрократичної складової починати будівництво якого б то ні було об’єкта ви просто не маєте права.

Купівля будівельної техніки — справа дуже дорога і витратне, але в цьому випадку дуже зручно буде скористатися послугою лізингу. Сьогодні так надходить левова частка будівельних компаній.

Далі подбайте про пошук клієнтів. Якщо в планах — великомасштабна забудова, то краще заручитися партнерством інших будівельних фірм-підрядників. Якщо планується будівництво приватних об’єктів (котеджів, гаражів, лазень), то в цьому випадку допоможе реклама в ЗМІ, інтернеті і в торгових точках будматеріалів.

Найголовніше — це наявність висококваліфікованих фахівців. До підбору кадрів слід поставитися з усією серйозністю. Щоб будівельна фірма працювала і приносила дохід, досить мати 10 співробітників, включаючи директора. Але кожен з них повинен відмінно знати свою справу і розбиратися у всіх тонкощах процесу зведення будівель.

Share your thoughts