Брутальні футболки, приховують сліди бруду, поту і крові

Проблема появи на одязі слідів поту в жаркий час року вирішена. Відтепер ви можете не переживати із-за появи на вашій футболці слідів солі, якщо прямо в ній викупатися в морі. Тепер ви будете абсолютно спокійні, якщо на вашій футболці виявляться краплі крові. Сучасні дизайнери одягу розробили чоловічі футболки, приховують ці природні забруднення.

Спортивна марка експериментального бренду у світі пригод Vollebak розробила дизайн брутальних камуфляжних футболок, здатних приховати бруд і всі наслідки екстремальних видів спорту.

У кожної зі створених графічним дизайнером Чи Гласспул моделей використано кілька шарів кольору з метою відтворення зовнішнього вигляду крові, поту і грунту.

Футболки створені для экстермалов, яким бажано приховати наслідки від тренувань під час скелелазіння, бігу на сверхмарафонские дистанції та ігри на виживання.

Так, футболка з мармуровим сіро-білим кольором приховає сліди поту і може бути використана в якості рушники, від цього її зовнішній вигляд анітрошки не постраждає. Темна майка з безсистемним шаруватим малюнком бруду приховає сліди потрапляння грунту на одяг під час тренувань з велоспорту. Червона футболка адресована тим, чиє тіло постійно страждає від ран і саден. Темні плями на червоній футболці відмінно приховують справжні сліди крові, які можуть з’явитися в результаті падінь або поранень під час тренувань з небезпечним видам спорту. Ціна кожної футболки — 65 фунтів.

Поділіться своєю думкою