Браузер доповненої реальності для початківців ентомологів

Сучасні технології активно впроваджуються в сферу навчання. Тепер стандартні лекції та уроки вважаються нудними і не приносять бажаного результату. Щоб «захопити» цільову аудиторію і пробудити в ній інтерес, необхідно вдосконалювати систему освіти й привносити в неї щось нове. Ті, для кого ця інформація давно стало прописною істиною, вже заробляють на своєму креативі значні грошові кошти.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Мова йде про американських вчених з штату Арізона, які, дбаючи за науку, примудрилися побудувати прибутковий бізнес. Вони створили унікальний браузер доповненої реальності для тих, хто хоче вивчити світ комах. Продукт під назвою AR Flashcards дає можливість розглянути комашок і жучків буквально під збільшувальним склом. Винахідники браузера заклали в нього безліч 3D моделей комах, які рухаються і живуть реальним життям на екранах планшетів і смартфонів і з легкістю проектуються на будь-яку поверхню (кришку письмового столу, стіну або навіть долоню). Користувач, що встановив на свій гаджет такий браузер, з головою поринає в ентомологічний світ. Відірватися від побаченого просто неможливо! Практика показала, що одного разу скориставшись AR Flashcards, комахами починають цікавитися навіть ті, хто раніше не бачив ніякої різниці між бджолою, осою і джмелем.

Автор бізнес-проекту, побудованого на основі доповненої реальності, Мелоді Бэшам каже, що його розробка несе не тільки освітній характер. Браузер допомагає людям подолати страшні фобії, пов’язані з комахами, і зробити життя набагато більш комфортною. За аналогічною технології можна створювати та інші тематичні програми, так що сучасним «технарям», які мріють про власному бізнесі, варто задуматися про те, як застосувати американські інновації з користю для особистого бюджету.

Share your thoughts