Браслети для водіїв

Прибутковий бізнес можна побудувати на виробництві незвичайного аксесуара для водіїв — браслета, що допомагає не заснути в процесі управління автомобілем. «Розумний» і стильний аксесуар під назвою Steer оснащений величезною кількістю чутливих сенсорів і датчиків. З їх допомогою відбувається детальний аналіз стану людини: підрахунок частоти пульсу, моніторинг серцевих скорочень. Якщо браслет, який знімає показання з свого власника, розуміє, що водій втомився і її хилить на сон, він починає активно вібрувати, попереджаючи про небезпеку господареві небезпеки.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

У випадку, якщо пристрій розуміє, що водій не реагує на попередження, воно починає діяти за допомогою слабких електричних імпульсів. Невеликі удари електричним струмом небезпеки для здоров’я людини не представляють, але при цьому допомагають швидко підбадьоритися.

Зараз винахідники такого корисного браслета ведуть збір коштів для запуску серійного виробництва за допомогою краудфандингової майданчики Kickstarter. Планується, що вартість одного виробу встановиться на рівні 200 доларів.

Share your thoughts