Браслет для засмаги

Моду на засмагле тіло ввела знаменита Коко Шанель. Але тоді ще ніхто не знав, скільки небезпек таїть в собі красивий шоколадний відтінок шкіри, який з’явився під впливом сонячних променів. Сьогодні про шкоду ультрафіолету сурмлять лікарі всього світу. А для тих, хто все-таки, всупереч застереженням, не може відмовитися від сонця і засмаги, створюються спеціальні гаджети.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Унікальний браслет під назвою UV SunSense, надітий на руку загорає, здатний вести суворий контроль за кількістю ультрафіолету, що надходить в організм. Якщо його рівень в нормі, то браслет залишається фіолетовим — таким, яким проводиться спочатку. Але як тільки його власникові загрожує небезпека, колірна гамма корисного прикраси починає змінюватися. Коли девайс розуміє, що добре б господареві скористатися сонцезахисним кремом, він змінює відтінок на рожевий. Якщо ж стан організму більш серйозне, і захисна косметика точно не врятує, браслет стає світло-жовтим. Це означає, що необхідно негайно завершити процедуру засмаги і тікати в тінь.

Цікаво, що гаджет не боїться води — в них можна купатися і плавати в річці, так і в морі. Навіть хлоровані басейни не завадять його корисної діяльності. Сьогодні винахід успішно реалізується на всій території Америки, а виробники будують плани щодо виведення продукту на світову арену.

Share your thoughts