Боротьба з порушниками паркування

Нью-йоркські винахідники знайшли дієвий спосіб покарання порушників паркування. Раніше поліцейські користувалися так званими «кліщами», які надягали на колеса автомобіля. Така процедура була досить важко здійсненним, т. к. машину потрібно було підняти то з допомогою евакуатора, то за допомогою домкрата, часто це заважало руху. Зараз же винайшли нову систему, яка дуже зручна для правоохоронців і важко вирішити для порушників-водіїв.

Суть нововведення, запропонованого The Barnacle, в наступному. На переднє скло автомобіля полісмен накладає пристрій у формі розгорнутої книги, повністю закриває для водія весь огляд. Завдяки двом присосками, пристосування настільки щільно прилягає до скла, що відірвати його простим зусиллям неможливо. Для того, щоб звільнитися від блокіратора, необхідно через мобільний телефон сплатити штраф, отримати код активації, який вводиться на вбудованій в блокувальний пристрій клавіатурі, і, завдяки якому вдається видалити «книжку» з вікна автомобіля.

Однак на цьому все складності не закінчуються.

Протягом доби необхідно доставити в поліцію зняту систему блокування. Якщо ж за вказаний час вона не буде повернута в поліцію, відбудеться черговий штраф.

Поділіться своєю думкою