Блиск для губ зі світлодіодами

На які тільки хитрощі не йдуть представниці прекрасної статі, щоб виглядати привабливо, доглянуто і стильно! Дамська сумочка рясніє різноманітністю косметики і супутніх аксесуарів: в арсеналі обов’язково знайдуться туш, тіні, пудра, дзеркальце, гребінець, рум’яна, ну і, звичайно, ж помада або блиск для губ. Вибір останніх на сучасному косметичному ринку, без перебільшення, вражає. Неймовірною колірною палітрою, стійкістю, незвичайними смаками і ароматами сьогодні вже нікого не здивуєш. Тому виробники барвистих покриттів для губ йдуть все нові хитрощі, щоб зробити життя модниць максимально комфортною, а заодно і пристойно заробити на їх потребах.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Нещодавно на суд громадськості був представлений унікальний косметичний продукт — блиск для губ з ліхтариком. Таке ноу-хау відразу ж отримало відгук у жінок всього світу. Поєднавши непоєднуване — красу і високі технології — власники бренду істотно збільшили свій рейтинг, і їх продажу товару зросли в рази. А всього-то й треба було — оснастити тюбик блиску для губ парою світлодіодних лампочок!

Коли власниця блиску відкриває тюбик і витягує з нього кисть для нанесення засобу, миттєво спалахують два світлодіода, що знаходяться під кришкою. Таким чином аплікатор підсвічується, а в люстерко при будь-якому освітленні відмінно видно контур губ. Тобто тепер підправити макіяж і відчувати себе впевнено можна в будь-якому місці і за будь-яких обставин!

До речі, подібна ідея не запатентована, і скористатися креативної розробкою може будь-який бажаючий. Можна бути впевненим, що підсвічуються аксесуари краси — чудовий шанс для успішного бізнес-старту.

Share your thoughts