Блиндозер: інноваційні бізнес-ідеї, для початківців

Російські розробники здивували громадськість своїм новим винаходом. Вони вирішили «заткнути за пояс» всілякі автомати з продажу кави та чіпсів і створили унікальний апарат, який в режимі реального часу пече млинці! Установка, названа «Блиндозер», здатна виготовити істинно російське ласощі протягом 2,5 хвилин. Користувачеві потрібно лише вибрати параметри начинки майбутньої випічки і трохи почекати.

В автомат вбудовані дві повноцінних холодильних установки з оптимальним температурним режимом. В одному холодильнику лежить тісто, в іншому — контейнери з наповненням для майбутніх млинців.

Приємно, що, зробивши замовлення, користувач може бути впевнений у якості продукту, який він отримає. У кожен контейнер, що знаходиться всередині пристрою, вбудований мікрочіп з зазначеним терміном придатності. Система постійно стежить за датами на упаковках та в разі прострочення виключає продукт з меню.

Всередину «Блиндозера» одночасно можна завантажити 30 різновидів начинок, вагові параметри яких можна регулювати.

Апарат досить мобільний, для його установки потрібно близько 1,7 кв. м. площі, а для безперебійної роботи — постійну напругу в 220 Вольт. Управляється установка через «Особистий кабінет» її власника, за допомогою будь-якого мобільного гаджета.

Нова бізнес-ідея, без сумніву, отримає розвиток, оскільки цільова аудиторія «Блиндозера» дуже широка. Але і коштує установка недешево — близько 1 млн 200 тис. рублів.

Поділіться своєю думкою