Блогінг

Якщо ви — активний інтернет-користувач з унікальною життєвою позицією, і вам є чим поділитися з оточуючими, то блогінг — це відмінний спосіб заробітку для вас. Розпочати власну справу в цій сфері можна зовсім без вкладень — достатньо мати харизму, невеликі журналістські навички і бажання спілкуватися і бути цікавим народу!

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Власний блог — це не тільки можливість поділитися з людьми своїми знаннями, цікавою інформацією, але і непогано заробити в режимі онлайн. Сьогодні є можливість зареєструвати особистий щоденник на безкоштовних хостингах, тобто навіть за платформу для сайту платити не доведеться.

Теми для особистих сторінок блогери обирають різні. Знайдіть те, що подобається саме вам. Як показує практика, найбільшою затребуваністю сьогодні користуються гумористичні розважальні блоги. Крім цього, популярними темами у широкої цільової аудиторії є кулінарія, ремонт, автомобілі та інша техніка, а також рукоділля різного характеру.

Заробіток блогеру приносить реклама. Тобто чим більше передплатників у вашого блогу, тим вище буде дохід від перегляду рекламних роликів. Головне — уважно стежити за щоденниками конкурентів і намагатися висвітлювати обрану тему з нестандартного ракурсу.

Дохід залежить від відвідуваності. При наявності 500-600 унікальних відвідувачів блогу в добу вартість одного рекламного посту доходить до 10 доларів. Далі — більше. Якщо аудиторія блогера перевалює за 1000 чоловік в добу, за рекламу можна сміливо отримувати до 30 доларів і т. д.

Бізнес на блогах в умовах сьогодення вкрай актуальне. Якщо ви володієте талантом «продвиженца», можна пропонувати послуги з розкручування особистого блогу своїм «колегам». Варіантів тут, незважаючи на гадану високу конкуренцію, маса. Було б бажання!

Share your thoughts