Бізнес з оренди спецтехніки

Якщо ви добре розбираєтеся в автомобільній справі, а ще краще, якщо є фахівцем у сфері автомобілів, то ви сміливо можете братися за організацію бізнесу з оренди спецтехніки, вельми перспективним і прибутковим справі.

Потреба в спецтехніці існує цілий рік. Якщо в теплу пору року величезним попитом користуються будівельні автомашини, екскаватори, бульдозери, бетономішалки, автонавантажувачі, сільськогосподарська техніка і поливальні машини, то в зимовий час настає гостра необхідність у використанні снігоприбиральної техніки.

Для більшості фірм і компаній містити спецтехніку — занадто дороге задоволення, тому вони й змушені вдаватися до її оренду. Саме з цієї причини компанії, що надають послуги з оренди спецтехніки, є надприбутковими підприємствами.

Великий автопарк різноманітних спецавтомобілів, які перебувають виключно у справному стані, безумовно, потребує великих капіталовкладень. Однак і прибуток від нього буде значна.

Навесні пожвавлюється дачне та котеджне будівництво, отже, підвищується попит на бетономішалки, підйомні крани. В цей період основними вашими клієнтами можуть бути приватні замовники. Взимку ж муніципальні служби в масовій кількості орендують снігоприбиральні машини.

Крім оренди спецтехніки, компанія може надавати послуги з перевезення та доставки вантажів.

Пам’ятайте: успіх діяльності вашої компанії безпосередньо залежатиме від стану парку автомобілів і від пунктуальність у виконанні замовлень.

Поділіться своєю думкою